פרסומים ועדכונים

אירוע שיא: כנס מרכזי פסג”ה בתכנית פרקטיקות חינוך כיתה!

אין סוף ליצירתיות! ✨🪄💫
✨ מה קורה כשנוטעים השראה, אמונה וכלים? ✨
קוצרים יצירתיות אינסופית, כפי שנוכחנו השבוע – במהלך כנס מרכזי פסג”ה בתכנית פרקטיקות חינוך כיתה!
זה היה כנס ייחודי, מפגן עוצמה של צוותי מרכזי הפסגה שבחרו לתת זרקור על תפקיד מחנכת הכיתה בשנה כל כך מורכבת.
תוכנית פרקטיקות חינוך כיתה של מרכזי הפסג”ה, כוללת הטמעה, יישום ופיתוח של מאגר פרקטיקות מעולמן של מחנכות כיתה בחינוך היסודי. המטרה היא לתת במה למחנכות – לזהות התפקיד, הערכים, האמונות, עקרונות העבודה והפרקטיקות של תפקיד משמעותי במערכת שלא תמיד מקבל מקום והתייחסות.
לייצר שיטות עבודה, להנגיש ולפתח תכל’ס פתרונות, כאלה שעובדים ביומיום וקשורות בחינוך כיתה בהיבטים שונים.
👩‍🏫🧑‍🏫 כ-50% מסך מרכזי הפסג”ה בישראל בחרו לעסוק בחינוך כיתה, במודלים שונים, בכל הארץ, ביסודי ובחט”ב ולתת מענה מקומי רלוונטי ומותאם לצרכי השטח.
בכנס הוצגו תוצרים ייחודיים: קהילת מחנכות וירטואלית, סימולטור קליני, סימולציות למחנכות, ערכות למחנכות, מחברות ייחודיות, סרטוני פרקטיקות ועוד מגוון תכניות יצירתיות. 👩‍🏫🧑‍🏫
עינת רום, מנהלת אגף פיתוח מקצועי שיתפה על הבמה: “חינוך כיתה זו מקצועיות. זהות. תפיסה. שנים אנחנו מפצחים בעלי תפקידים, שנים יש לנו תכניות שונות במערכת החינוך אבל פה יש פיצוח”, אמרה בהתייחס לבחירה בהתמקדות במחנכות הכיתה כסוכנות שינוי, בדגש על התכנית. פלא שמבחינתה “בפנסיה תנו לי רק לחנך כיתה!”?
חנה ללוש, מנהלת אגף יסודי התרגשה ואמרה כי היא מאמינה בשילוב תכניות האגף עם מרכזי הפסג”ה, כי הן כוח אדיר.
✨✨ תודה רבה לעינת רום, מנהלת אגף פיתוח מקצועי ✨ לחנה ללוש, מנהלת אגף יסודי ✨ ליפעה עמית שלייאר, ממונה על הטמעה ויישום הפיתוח המקצועי ✨ לד”ר רועי בן מנחם מנהל תכנית ראשית ✨ ולטלי אבן צור, מובילת תכנית הפרקטיקות במו”פ ראשית! ✨✨
שיתוף:

אוהבים מה שאתם רואים?

רוצים לקבל עוד דברים טובים במייל?

הירשמו ונדאג שתישארו מעודכנים!
דילוג לתוכן